Apple iPhone 14 Plus

Hledáte zánovní iPhone 14 Plus?

Zde zakoupíte nerepasovaný, použitý iPhone 14 Plus v krásném stavu, s možností přikoupení zvýhodněného příslušenství.

Jeden z nejnovějších mobilů od Apple je iPhone 14 Plus, který představuje vylepšenou verzi standardního modelu iPhone 14 s větším displejem a delší výdrží baterie.

Displej iPhone 14 Plus

Jednou z hlavních předností je obrovský Super Retina XDR OLED displej s úhlopříčkou 6,7", který zajišťuje vysoký kontrast mezi temnými a jasnými barvami. Displej je chráněn odolným sklíčkem Ceramic Shield.

iPhone 14 Plus baterie

Výkon iPhone 14 Plus je zásluhou čipu A15 Bionic. Tento iPhone vám vydrží nabitý klidně celý den a má výdrž až 26 hodin přehrávání videa. Ani u iPhone 14 Plus nechybí chytré a pokrokové bezdrátové nabíjení MagSafe.

Fotoaparát iPhone 14 Plus

iPhone 14 Plus nabízí vylepšený systém, který umožňuje až 2,5× lepší fotky za slabého osvětlení, skvělé zaostření pro skupinové selfie a širokoúhlé fotky. Dále máte k dispozici akční režim pro zamezení třesoucích se snímků a filmařský režim, který je oblíbený mezi profesionály.

Detekce autonehody u iPhone 14 Plus

Dalším úžasným prvkem je možnost detekce autonehody, kterou telefon zvládne díky novým senzorům. Pokud se taková situace vyskytne, iPhone 14 Plus automaticky kontaktuje linku 112 a vaše nouzové kontakty.