Výměna baterie Apple Watch 1 38mm

Kód: 8044
1 629 Kč 1 346 Kč bez DPH
Skladem - Prodejna Krnov
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Výměna baterie Apple Watch 1 38mm na prodejně v Krnově do 24 hodin - svoz zařízení po celé ČR ZDARMA - pozáruční Apple servis

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple Watch 1 38mm výměna baterie v Apple servise v Krnově již do 24 hodin.

Má Vaše baterie velmi nízkou výdrž, máte problém s nabíjením, nebo se Vaše zařízení vůbec nezapne? V tom případě přichází na řadu výměna baterie.

Na počkání Vám zjistíme kolikrát již byla Vaše stará baterie nabita, jaké vykazuje hodnoty a jakou má životnost. K výměně používáme originální baterie společně s originálními nálepkami pod baterie, tak jako je to u nových zařízení.

Průměrná doba opravy při zaslání zařízení je od 2 do 5 pracovních dnů. Doba opravy je závislá na aktuálním počtu zakázek.

Na provedené servisní práce poskytujeme záruku v délce 6 měsíců.

 

Zlepšete výkon svého Apple Watch pomocí výměny baterie. 

Apple Watch je skvělý pomocník pro každodenní život. Pomáhá nám sledovat naše zdraví, zůstat v kontaktu s ostatními a plánovat naše denní aktivity. Ale co když se baterie začne rychle vybíjet a my musíme hodinky nabíjet každý den, což nás omezuje v jejich používání? Naštěstí existuje řešení - výměna baterie Apple Watch.

Kdy je čas na výměnu baterie na Apple Watch?

Baterie na Apple Watch má omezenou životnost, která se může lišit v závislosti na modelu a používání. Obecně se doporučuje vyměnit baterii na Apple Watch každé dva až tři roky. Pokud si však všimnete, že se vaše baterie rychle vybíjí a musíte ji nabíjet častěji než obvykle, může to být známka toho, že je čas na výměnu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Apple Watch výměna baterie
Záruka: 6 měsíců
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: