Invoxia GPS Tracker

Kód: IX-LWT1-IVX-0019
Novinka
Značka: Invoxia
2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Položka byla vyprodána…

Invoxia GPS Tracker

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invoxia GPS Tracker

Jak sledování věcí funguje?

Díky přesnému akcelerometru je přijímač citlivý na změnu pozice. V aplikaci si můžete nadefinovat bezpečnostní zóny a související oznámení při jejich překročení. Zároveň můžete živě sledovat pohyb lokátoru, včetně detailů zahrnujících čas, rychlost nebo způsob dopravy. Samozřejmostí je plně zabezpečený komunikační kanál.

Diskrétní lokátor se hodí do jakýchkoliv situací. Využijete ho během cestování ve vaší tašce, můžete ho umístit pod sedadlo skútru, do auta, kabelky nebo dětského batohu. Ať už jste zapomnětliví nebo se často pohybujete v hustě zalidněných místech, budete mít o všem přehled díky aplikaci ve vašem chytrém telefonu.

GPS Tracker vydrží na jedno nabití až 6 měsíců v závislosti na intenzitě používání. Jakmile klesne nabití baterie pod 20 % objeví se notifikace v aplikaci. Lokátor se nabíjí méně než hodinu přes microUSB kabel, který je součástí balení.

 

Nová funkce výstrahy proti krádeži:

Invoxia lokátor vás nyní dokáže upozornit i na podezřelý pohyb vozidla nebo zavazadla. Funkce výstrahy proti krádeži se aktivuje po zjištění pohybu vozidla, které stálo nejméně 5 minut. Aplikace ihned zašle push notifikaci a je vhodná ke sledování objektu, který má stát na svém místě.

Lokátor je citlivý také na změnu sklonu. Notifikace vám přijde, pokud se zdá, že se vaše vozidlo naklonilo, což ocení zejména motorkáři. Nové funkce získáte na starších lokátorech aktualizací aplikace. Výstraha proti krádeži může být aktivována z aplikace, pokud jste v Bluetooth dosahu vašeho trackeru.

 

Sledujte svá zavazadla na letišti :

Cestovní horečka si pokaždé vybere svou daň. Invoxia vás zbaví obav ze ztráty zavazadel. Invoxia v kufru vás informuje, že došlo ke správnému odbavení a že kufr cestuje ve vašem letadle.

Pohodlně na telefonu budete sledovat, kde se zavazadlo nachází a při přistání budete ušetřeni tlačenice u pásů. Od vzdálenosti 20 metrů od lokátoru poznáte jestli už se kufr blíží. Jakmile budete v Bluetooth dosahu vašeho trackeru, můžete spustit infografiku s vyznačenou vzdáleností v metrech.

Provoz lokátoru v síti Sigfox :

Na rozdíl od jiných GPS lokátorů nepotřebujete k provozu síť mobilního operátora – k dispozici je vám nízkonapěťová síť Sigfox s plným pokrytím v České republice a na Slovensku (informace o pokrytí v dalších zemích najdete na stránkách poskytovatele Sigfox).

Využívání sítě Sigfox je ZDARMA po dobu 3 let. Následně stojí přístup ke službě 9.99 € ročně. Předplatné si zajistíte jednoduše prostřednictvím aplikace.

Aplikace Invoxia GPS:

Aplikace Invoxia GPS zdarma pro iOS (od verze 10.0) a Android (od verze 5.0). Aplikace zahrnuje 2 režimy sledování s intervaly 5 a 10 minut. Upozorní vás na vybíjející se baterii a umožní vám předplatit užívání sítě po vypršení tříleté lhůty.

Vlastnosti:

 • IoT GPS lokátor
 • Nevyužívá mobilní sítě
 • Bez omezení vzdálenosti v závislosti na pokrytí
 • Funování v síti Sigfox po dobu 3 let ZDARMA
 • Rozměry 105 x 27 x 9.5 mm, hmotnost 30 g
 • Citlivý akcelerometr – přesné údaje zejména při změnách náklonu
 • Nastavitelná frekvence sledování 5 a10 minut
 • Funkce výstrahy proti krádeži
 • V dosahu Bluetooth (20 m) možnost znázornění vzdálenosti přijímače v metrech
 • Využívá zabezpečený komunikační kanál
 • Elegantní design – hliníkové pouzdro s koženým poutkem
 • Výdrž na jedno nabití až 6 měsíců
 • Nabití do 1 hodiny

Balení obsahuje:

 • Invoxia GPS Tracker
 • Nabíjecí microUSB kabel
 • Manuál

 

Více o síti Sigfox – reportáž světchytře.cz

 

Představení GPS lokátoru

 

Recenze Invoxia GPS Trackeru

 

 

Invoxia je světovým lídrem v oblasti návrhu a vývoje telekomunikačních produktů, reproduktorů a připojitelných zařízení. Invoxia je známá díky své jedinečné pokročilé technologii In Vivo Acoustic®, která nabízí řadu špičkových konferenčních telefonů s vynikajícími schopnostmi zvukového a hlasového záznamu. Společnost byla založena ve Francii v roce 2010. Aktuálně má pobočky v USA, Švýcarsku a Číně.

 

I v době kdy řádí Koronavirus COVID-19 vám přinášíme pestrou nabídku produktů a mimořádných slev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k elektronice
Záruka: 2 roky
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: