Microsoft Office 2019 Home and Business MacOS - elektronická licence

Kód: 5539
4 408 Kč –19 %
Microsoft Office 2019 Home and Business MacOS - elektronická licence
4 408 Kč –19 % 3 590 Kč 2 967 Kč bez DPH
Skladem - Centrální sklad ČR
Můžeme doručit do:
30.9.2022

Office 2016 Home + Business MacOS - elektronická licence pro 1 PC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Office 2016 Home + Business MacOS - elektronická licence 

Microsoft Office 2019 Home a Business pro MAC obsahuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Tento nový Office balíček přináší moderní a intuitivní vzhled, vylepšenou podporu stylusu, přizpůsobitelný pás karet ve všech Office aplikacích, nové nástroje pro malování, vylepšené nástroje pro překlad a úpravy, pohyblivou grafiku a mnoho dalších funkcí. Tento balíček vám také umožní vytvářet dokumenty, tabulky a prezentace přesně tak, jak budete potřebovat.

 

Důležité: Microsoft Office 2019 Home a Business pro MAC je kompatibilní pouze se třemi nejnovějšími verzemi macOS.

 

Obsah balení:

 • Elektronický licenční certifikát
 • Instalační soubor ke stažení
 • Certifikát legálnosti v souladu se zákony EU
 • Potvrzení o nákupu (faktura)

   

Požadavky na systém:

 • Paměť: 4 GB RAM
 • Volné místo na pevném disku: 10 GB
 • Formát pevného disku: HFS+ (též známý jako Mac OS Extended nebo APFS)
 • Rozlišení obrazovky: 1280 x 768
 • Operační systém: Mac OS 10.12 nebo novější verze

 

 

Obsahuje:

Word 2016

Změňte jednoduché texty na moderní vykreslené a jasně strukturované dokumenty, přidejte obrázky, grafy nebo odkazy a využijte široké spektrum funkcí aplikace. Využijte výhodu nového panelu Styly, který vám umožní používat přednastavené styly na texty a odstíny a snadno procházet dokumenty pomocí výsledků vyhledávání, titulků a miniatur stránek díky novému navigačnímu panelu.

 

 

 

Excel 2016
Účinný nástroj pro sledování financí a údajů ve všeobecnosti, vytváření grafů, statistik nebo jednoduché vytváření přehledných seznamů s nesčetnými položkami. Můžete zhromažďovat data, analyzovat, třídit, filtrovat, dělat výpočty, automatizovat opakované úlohy a mnohem více. Aplikace Excel pro Mac nově rozpoznává většinu klávesových zkratek systému Windows, přičemž zachovává staré zkratky Mac Excel, ale můžete použít ještě více statistických funkcí než kdykoliv předtím!
 
PowerPoint 2016

 

Výkonná řešení pro vytváření krásných a impozantních prezentací pro každou příležitost (ať už je to důležitá prezentace pracovního projektu nebo pozdrav k narozeninám pro vašeho spolupracovníka). Kromě mnoha možností úprav textu můžete přidat obrázky, videa, odkazy na webové stránky nebo hudbu a získat tak prezentaci na zcela novou úroveň. Mezi nové funkce v této aplikaci patří zobrazení předlohy. Umožňuje publiku vidět váš aktuální snímek, zatímco uvidíte nejen další snímky, poznámky a časovač, které vám usnadní kontrolu nad prezentací.
 

 

OneNote 2016
Jeden z nejpokročilejších a nejvýkonnějších nástrojů pro snadnou systematizaci vašich poznámek. Vytvořte poznámky tak, jak je třeba - jde o text, obrázek, zvuk, ořezávání webových stránek, Excel graf nebo ukázku dokumentu. S programem OneNote budete mít své poznámky uspořádané bezpodmínečně a vždy po ruce!

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office
Původ licence: Druhotná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: