Apple iPhone 13 Pro Max

Hledáte použitý iPhone?

Zde zakoupíte nerepasovaný, použitý iPhone 13 Pro Max v krásném stavu, s možností přikoupení zvýhodněného příslušenství.

iPhone 13 Pro Max má 6,7palcový OLED Super Retina XDR displej s technologií ProMotion. 
Apple iPhone 13 Pro Max je poháněn rychlým a výkonným šestijádrovým čipem A15 Bionic, který je až o 50% rychlejší než jeho předchůdce iPhone 12. 

Fotky z Apple iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max má hlavní trojitou 12Mpx fotosoustavu. I video se dočkalo změn, teď můžete vašim záběrům dát úplně nový profesionální rozměr, díky filmařskému režimu.

Tento iPhone 13 Pro Max patří mezi špičku se svým výkonem na trhu.

Apple iPhone 13 Pro Max cena:

Proč si kupovat nový a nepoužitý iPhone 13 Pro Max? Nenapadá vás žádný důvod? Nás taky ne. Při koupi použitého iPhone 13 Pro Max budete mít za mnohem menší cenu stejnou kvalitu jako u zbrusu nového iPhonu.

Vlastnosti iPhone 13 Pro Max

Je vhodný právě pro ty, kteří chtějí mít přehled o všem a mají radši telefony s většími rozměry, protože iPhone 13 Pro Max je největším ze své řady.

Rozměry Apple iPhone 13 Pro Max:

160,8 × 78,1 × 7,65 mm

Poskytne vám jedinečný zážitek, díky podání barev, které odpovídá realitě.

Fotoaparát Apple iPhone 13 Pro Max:

iPhone 13 Pro Max má zadní trojitou 12Mpx fotosoustavu (hlavní, ultraširokoúhlý a teleobjektiv) a přední TrueDepth fotoaparát.

Baterie Apple iPhone 13 Pro Max (výdrž):

  • přehrávání videa: až 28 hodin
  • přehrávání videa (streamování): až 25 hodin
  • přehrávání zvuku: až 95 hodin

Tento iPhone vám vydrží nabitý klidně celý den. Ani u iPhone 13 Pro Max nechybí chytré a pokrokové bezdrátové nabíjení MagSafe.

Voděodolnost Apple iPhone 13 Pro Max:

iPhone 13 Pro Max je voděodolný až 30 minut do hloubky 6 metrů. 
Kvůli ochraně displeje Ceramic Shield se nemusíte bát o svého milovaného pomocníka. Ochrání váš iPhone 13 Pro Max při jakékoliv aktivitě.