VÝDEJNÍ MÍSTO KRNOV

Naše prodejna se nachází v centru města Krnova, nedaleko krnovského zámečku (bývalý Vodafone).

Vstup do prodejny naleznete mezi UniCredit Bank a masnou PenSam.


V našem okolí je mnoho parkovacích ploch - to nejbližší u polikliniky, včetně autobusového (3 minuty) a vlakového nádraží (10 minut).

Oteviraci doba
   
    

 

MAPA-Telefon

Jak se k nám dostanete 

Pokud k nám míříte směrem od Opavy, pojedete po ulici Opavská přes kruhový objezd rovně (druhý výjezd) po Říčním okruhu až na křižovatku s přechody pro chodce, tam odbočíte vpravo. Pak je po levé straně několik parkovacích míst, ale můžete zajet ještě o kousek dál a vlevo uvidíte parkoviště před poliklinikou s parkovacími automaty. Odtud už je to k areálu zámečku, kde sídlíme, jen asi 100 metrů směrem k hlavnímu náměstí.

Pokud k nám míříte směrem od Bruntálu, pojedete po ulici Bruntálská přes viadukt, pak dále po ulici Revoluční. Až přijedete na kruhový objezd dáte se druhým výjezdem. Pak hned na první křižovatce odbočíte vlevo. Po levé straně pak uvidíte několik parkovacích míst, ale můžete zajet ještě o kousek dál, kde je po levé straně parkoviště před poliklinikou s parkovacími automaty. Odtud už je to do areálu zámečku, kde sídlíme, jen asi 100 metrů směrem k hlavnímu náměstí.

Jedete-li k nám směrem od Města Albrechtice, pojedete stále ulicí Albrechtická až na kruhový objezd, kde se dáte doprava (první výjezd). Dostanete se na další kruhový objezd. Tam pojedete třetím výjezdem, doleva. Pak hned na první křižovatce odbočíte vlevo. Po levé straně pak uvidíte několik parkovacích míst, ale můžete zajet ještě o kousek dál, kde je po levé straně parkoviště před poliklinikou s parkovacími automaty. Odtud už je to do areálu zámečku, kde sídlíme, jen asi 100 metrů směrem k hlavnímu náměstí.