Apple iPhone 14 Pro

Hledáte použitý iPhone 14 Pro?

Zde zakoupíte nerepasovaný, zánovní iPhone 14 Pro v krásném stavu, s možností přikoupení zvýhodněného příslušenství.

iPhone 14 Pro zánovní

Design iPhone 14 Pro je elegantní a odolný. Je vyroben z lehké chirurgické oceli, a přesto je odolný proti poškrábání a nárazům. Displej je chráněn speciálním sklem Ceramic Shield, které zajišťuje vynikající ochranu.

Displej iPhone 14 Pro

iPhone 14 ProSuper Retina XDR OLED displej s úhlopříčkou 6,1". Novinkou je přední kamera, která je pod částí displeje a poskytuje dynamické upozornění Dynamic Island, které se přizpůsobuje každé notifikaci.

 

iPhone 14 Pro fotoaparát

Fotoaparát iPhone 14 Pro je špičkový. Skládá se z hlavního 48Mpx snímače, 12Mpx teleobjektivu a 12Mpx ultraširokého snímače. Nové objektivy zachytí více světla a umožní vám pořídit úžasné fotografie i za špatných světelných podmínek. Pro natáčení videí jsou k dispozici dva nové režimyakční režim pro stabilní snímky a filmařský režim s vysokým rozlišením.

iPhone 14 Pro baterie

Výkon telefonu je zajištěn nejmodernějším čipem A16 Bionic, který zvládne neuvěřitelných 17 bilionů operací za sekundu, a i tak zvládne být nabitý celý den bez problému a přehraje vám až 23 hodin videa.

Detekce autonehody u iPhone 14 Pro

Jedním z revolučních prvků je automatická detekce autonehody, která telefonu umožní rozpoznat, zda jste se dostali do autonehody, a v případě potřeby automaticky zavolá na linku 112.

Always-on displej u Apple iPhone 14 Pro

Úplně poprvé se u iPhonů můžeme setkat s funkcí Always-on displeje. Tato funkce umožňuje zobrazovat notifikace a informace na displeji i v době, kdy je zařízení uzamčené. Tyto informace jsou obvykle zobrazeny ve snížené jasové úrovni, aby se minimalizovalo energetické využití a šetřilo baterii. Díky funkci Always-on nemusíte zařízení neustále odemykat. Stačí pouze pohled na telefon, a potřebné informace jsou okamžitě dostupné.