Apple velkoobchod

Příležitost pro výhodné velkoobchodní nákupy Apple mobilů a příslušenství.

Nabízíme komplexní služby od prodeje až po servis v IT a mobilních zařízeních. Nově nabízíme velkoobchodní spolupráci v dodávání použitých iPhonů pro B2B s těmito výhodami:

  • 6 měsíční zárukou,
  • možností komisního prodeje,
  • nemáme žádný minimální odběr.

velkoobchod Apple

Naše servisní středisko se specializuje zejména na opravy a servis značek Apple a Samsung,  při jejichž korekci vždy pracuje s výhradně originálními díly od dlouholetých prověřených dodavatelů!

Jako jedni z mála,nabízíme výměny baterii na iPhonech, bez varovné hlášky o výměně a s obnovou kondice na 100% po výměně, také se specializujeme na výměny zadních skel na iPhonech.

Apple B2B

Nabízíme velmi zajímavé velkoobchodní (B2B) ceny.
Podnikatelům umožňujeme zařazení do velkoobchodní sekce, podmínkou je minimální objednávka nad 500,- CZK a platné IČO. Jsme plátci DPH.
Po řádné velkoobchodní registraci vám přiřadíme B2B ceník, který je cca o 15 až 25% levnější oproti maloobchodním cenám.

Chci se registrovat jako velkoobchodní partner.

Vážení velkoobchodní partneři,
pokud jste podnikatel působící v oboru servis mobilních či tabletových zařízení a přejete si odebírat větší množství zboží, neváhejte nás kontaktovat na:

telefonním čísle +420 739 481 146
e-mailu: obchod@eplovna.cz
Obchodní zástupce: Adam Gusty
 

Společnost Europe - electronex s.r.o. poskytuje registraci do Apple velkoobchodního programu, který nabízí výhodné velkoobchodní ceny ve výši slevy 15 až 25%.