Výměna zadního skla

Má za sebou drtivý dopad?

Rychlá výměna zadního skla s úsporou až 3200 Kč!

  • Zachování funkčnosti bezdrátového nabíjení
  • Bez ztráty dat
  • Záruka 6 měsíců

 

Výměna zad u iPhone

S příchodem bezdrátového nabíjení, které jsme u Applu poprvé viděli u iPhone 8, došlo také k výměně hliníkových zad za skleněná. Leč je bezdrátové nabíjení skvělá věc, zadní část telefonu je nyní mnohem náchylnější k poškození. Při pádu telefonu na tvrdou zem se nezřídka stává, že celá zadní strana popraská a postupem času se malé skleněné střípky odlupují čím dál víc.

V této situaci se nabízí dvě možnosti opravy. Buďto výměna celého středového rámečku telefonu (housingu) nebo výměna pouze poškozeného zadního skla. Při výměně housingu je potřeba celý telefon rozložit, vytáhnout úplně všechny součástky a pak dílky správně uložit do housingu nového. Oprava je to náročná jak na preciznost, tak především časově, což se promítá do koncové ceny.

Při výměně pouze zadního skla, je potřeba nejdříve vypálit lepidlo mezi skleněnými zády a zbytkem telefonu. K tomu se používá automatický laserový stroj. Pak technik opatrně odebere veškeré rozbité sklo ze zadní strany, nechá laserový stroj opět vypálit části lepidla, zadní stranu důkladně vyčistí a nalepí sklo nové. Podívejte se na časosběrný záznam laserování ve videu níže.

 

Časová náročnost i cena náhradního dílu je při opravě s využitím laseru nižší, než při výměně housingu, nicméně stále je potřeba odborných znalostí a profesionálního vybavení. Délka celého procesu je pořád v řádu hodin. Přesto jsme schopni Vaše zařízení opravit do 24h. Pro detailní srovnání cen popsaných oprav se podívejte na srovnání v tabulce.

 

Pokud máte o výměnu zájem získáte nyní navíc svoz zařízení zdarma.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na tel. čísle +420 739 481 146 nebo emailem na objednavky@eplovna.cz.