Chytrá domácnost

Chytrá domácnost s revoluční technologií

Přeměňte svůj domov s našimi chytrými produkty do domácnosti. Oživte svůj domov s modulárním chytrým Wi-Fi osvětlením Cololight plus. Vytvářejte jedinečné designy a ovládejte osvětlení z kdekoli. Ušetřete energii s elegancí. Změňte svůj běžný dům na chytrý domov plný možností. Produkty do chytré domácnosti vás přenesou do budoucnosti.

Neomezené možnosti designu

Modulární chytré Wi-Fi osvětlení může vytvářet a přizpůsobovat osvětlení vašeho domova dle vašich představ. Díky modulárními světelnými prvky můžete vytvořit jedinečné designy a atmosféru, která ladí s každou příležitostí.
Ze světelných bloků lze jednoduše poskládat designové osvětlení v obývacím pokoji, nebo živé osvětlení k práci či hře. Osvětlení můžete ovládat i bez telefonu pomocí hlasových asistentů, reprodukovaným zvukem nebo dotykovým tlačítkem.

Jak modulární chytré Wi-Fi osvětlení Cololight Plus ovlivní váš domov?

Chytré Wi-Fi osvětlení Cololight Plus vám umožňuje ovládat světlo pomocí vašeho chytrého telefonu. Bez ohledu na to, kde jste, můžete jednoduše zapnout, vypnout nebo upravit intenzitu osvětlení. To znamená, že můžete vytvořit dokonalou atmosféru dříve, než vstoupíte do místnosti.
Modulární chytré Wi-Fi osvětlením má 3 režimy ovládání osvětlení: ovládání stmívání (jas), vypnutí / zapnutí, hlasové ovládání. Má také 16 milionů barev – RGBW.

Nejprodávanější

Obrázek 307
–24 %
 (–24 %)
1 290 Kč
(1 066 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Obrázek 307
–24 %
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč / ks
CL169
Obrázek 299
–13 %
660 Kč bez DPH
799 Kč / ks
CL168